Przejdź do treści

Śledzenie przesyłek Allegro a integracja GLS z ErpBox

  • przez

Coraz bardziej popularna jest sprzedaż internetowa. Sieć to miejsce, w którym w bardzo krótkim czasie możesz stać się rozpoznawalny – dotyczy to również nazw firm oraz marek.

Dlatego przedsiębiorcy często korzystają z okazji na takich platformach sprzedażowych jak Amazon, eBay czy Allegro. Sprzedaż online rządzi się swoimi prawami. Niezwykle ważne jest pilnowanie nie tylko jakości sprzedawanych produktów, ale i organizacji dostawy. Jest one bowiem niezwykle ważna w całym procesie. Od niej bowiem zależy bardzo duża część opinii Klientów na temat oferowanych usług.

Nadawanie paczek z GLS

Dostawa jest ostatnim krokiem w realizacji każdego zamówienia. Dlatego ma ona tak duży wpływ na satysfakcję Klientów i reputację sklepu. Proces ten powinien przebiegać sprawnie i bez większych komplikacji. Aby upewnić się, że nie wystąpią, żadne komplikacje na linii dostawy warto sięgnąć po wyspecjalizowane narzędzia i zaufaną firmę kurierską, jaką z pewnością jest GLS. Przykładowe korzyści płynące z regularnego nadawania paczek z GLS to m.in. śledzenie przesyłek Allegro w czasie rzeczywistym oraz druga próba doręczenia wliczona w cenę dostawy.

Śledzenie przesyłek Allegro z ErpBox

Nie da się ukryć, że proces organizacji dostawy może być dość skomplikowany. Istnieje wiele rzeczy, których nie da się przewidzieć. A wszystkie problemy mogą przełożyć się na negatywny odbiór firmy przez Klienta. ErpBox jest specjalnym narzędziem dla sprzedawców, którzy zajmują się działalnością online – tutaj przeczytasz więcej: https://www.erpbox.pl/jakie-mozliwosci-zapewnia-integracja-gls-erpbox/. Pozwala na zintegrowanie pracy strony domowej sklepu oraz kanału sprzedaży na Allegro czy Amazon. Rozwiązanie to zapewnia dla sklepu wiele korzyści. Wśród których można wymienić między innymi śledzenie przesyłek Allegro przy pomocy numeru nadawczego oraz utworzenie dokumentacji dla wszystkich zrealizowanych zamówień. To jednak nie wszystko. Zaletą jest również automatyczne generowanie druków przewozowych, dzięki czemu dane zamówienie przypisywane jest do konkretnego kuriera.