Przejdź do treści

Dlaczego warto wybrać Microsoft Office 365 zamiast tradycyjnej instalacji na komputerze?

  • przez

Programy komputerowe Microsoftu są dobrze znane chyba nam wszystkim. Każdy z nas od czasu do czasu musi coś napisać w Wordzie lub „zajrzeć do Excela”. Większość z nas wie także, do czego służy Microsoft Power Point. Czy jednak wiesz, że zamiast kupować wszystkie programy osobno, możesz skorzystać z usługi Office 365? Klucz aktywacyjny do takiego pakietu daje wiele korzyści, których nie zapewnia tradycyjna instalacja na komputerze.

Programy komputerowe Microsoft z usługą Office 365 – co to?

Pakiet Office zadebiutował dość dawno, bo został wprowadzony na rynek już w 1989 roku jako zbiór programów do pracy biurowej. W skład pakietu w wersji podstawowej wchodzą następujące programy Microsoft: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher i OneNote.

Czym w takim razie jest usługa Office 365? Jest to nic innego jak zbiór aplikacji i usług Microsoft, które są dostępne z serwerów Microsoft. Programy komputerowe w takiej wersji są dostępne w chmurze, a co za tym idzie, nie ma konieczności instalowania ich na dysku komputera. Co ważne, aplikacje dostępne z poziomu przeglądarki internetowej nie są w żaden sposób okrojone – ich funkcjonalność jest dokładnie taka sama, jak programów zainstalowanych na komputerze.

Office 365 – licencja dożywotnia. Dlaczego warto?

No dobrze, ale dlaczego właściwie mielibyśmy korzystać z Office 365? Licencja dożywotnia faktycznie daje większe możliwości niż tradycyjna instalacja? Mówiąc wprost: tak. Oprogramowania komputerowe Microsoft w chmurze to różne udogodnienia, takie jak:

  • oszczędność miejsca na dysku – być może nie chcesz zajmować miejsca na komputerze na aplikacje biurowe? A może nie masz wystarczająco dużo miejsca na poszczególne dokumenty tekstowe i arkusze kalkulacyjne? Chmura o dużej pojemności jest właśnie dla Ciebie;
  • wygodna współpraca – koniec z wysłaniem plików do edycji mailem czy zapisywaniem ich na zewnętrznych nośnikach pamięci. Dokumenty w chmurze możesz udostępniać do edycji wielu osobom;
  • oszczędności finansowe – zyskaj finansowo z Office 365. Klucz aktywacyjny daje dostęp do pakietu kilku-kilkunastu osobom, dlatego usługa jest tańsza niż w sytuacji, gdy każdą licencję trzeba kupić osobno;

–       dostęp do najnowszej wersji – aplikacje w usłudze Office 365 są aktualizowane automatycznie do najnowszej wersji, więc zawsze masz pewność, że korzystasz aktualnego oprogramowania.

Chcesz kupić Office 365? Wybierz sklep z oprogramowaniami Teamnet-Software.pl

Zainteresowały Cię oprogramowania komputerowe Microsoft dostępne w usłudze Office 365? W takim razie zapoznaj się z ofertą sklepu Teamnet-Software. Jest to sklep z oprogramowaniami, który oferuje klucze aktywacyjne do różnych pakietów – zarówno Standard, przeznaczonych do studentów i uczniów, jak i profesjonalnych. Wszystkie klucze aktywacyjne do usługi Microsoft Office 365 znajdziesz na stronie https://teamnet-software.pl/klucze-office-365/.