Przejdź do treści

Szybki Internet symetryczny w Twojej firmie od S-NET

  • przez

Jeśli szukasz szybkiego Internetu do swojej firmy, warto postawić na tak zwany Internet symetryczny, oferowany przez firmę S-NET. Dzięki dużej przepustowości sieci a także kompleksowemu wsparciu jakie firma oferuje swoim Klientom, zyskujesz pewność, że Twój dostęp do Internetu będzie bezpieczny! O tym co to jest Internet symetryczny, jak działa, oraz co sprawia, że S-NET jest tak często wybierany przez przedsiębiorców, dowiesz się z poniższego materiału. Zapraszamy do lektury.

Internet symetryczny – co to takiego?

Internet symetryczny to typ łącza, które zapewnia jednocześnie tę samą prędkość wysyłania i odbierania danych. To istotna zmiana w stosunku do powszechnego łącza asymetrycznego, w którym prędkość wysyłania jest zdecydowanie niższa. Tutaj – w ramach światłowodu symetrycznego – możemy przesyłać do sieci duże ilości danych, w krótkim czasie, bez obawy o przepustowość sieci.

Gdzie dostępny jest Internet S-NET?

Firma posiada kilka oddziałów w największych miastach Polski takich jak: Kraków, Warszawa, Wrocław, Katowice, Poznań, Łódź i Gdańsk. To właśnie w stolicy Małopolski (Krakowie) w Data Center S-NET zlokalizowane jest całe zaplecze technologiczne: serwery i urządzenia.

Gwarancja jakości S-NET

Firma zapewnia swoim Klientom gwarancję jakości, w tym między innymi gwarantowaną przepustowość łącza, którą można powiększać w zależności od potrzeb a także gwarancję bezawaryjnego funkcjonowania łącza w standardzie SLA 99,9%.

Dodatkowo firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i chcąc zapewnić im najwyższy poziom obsługi, w ramach świadczonych usług oferuje wsparcie 24/7 dedykowanych opiekunów Klienta oraz inżynierów. Czuwają oni nad sprawnością wszystkich oferowanych rozwiązań.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: https://www.s-net.pl/dostep-do-internetu

Co jeszcze oferuje S-NET?

Poza usługami bezpośrednio związanymi z dostarczaniem Internetu, firma zapewnia również szeroki pakiet usług ułatwiających prowadzenie biznesu. Są to między innymi: usługi telefoniczne w technologii ISDN lub VOIP wraz z wirtualną centralą telefoniczną S-NET, dostęp w ramach data center do bezpiecznego i pewnego hostingu a także usługi firmowej poczty w ramach S-NET Mail Standard i S-NET MS Exchange.