Przejdź do treści

Scrum Master kurs online

  • przez

focused young man in eyeglasses working with desktop computer

Scrum Master to osoba, która sprawuje kontrolę nad pracą całego zespołu IT. Jego zadaniem jest m.in. zapewnienie komfortu pracy wszystkim programistom oraz zarządzanie przepływem informacji. Aby uzyskać kwalifikacje do pełnienia tej funkcji, należy ukończyć specjalny kurs. Oto, dlaczego warto wybrać kurs Scrum Master w firmie Future Collars.

Dla kogo przeznaczony jest kurs Scrum Master?

Kurs Scrum Master z Future Collars przeznaczony jest dla bardzo szerokiego grona osóbNależy wiedzieć o tym, że Scrum Master to jedna z niewielu ról w IT, w której nie trzeba posiadać wielu zaawansowanych umiejętności programistycznych.

W pełnieniu funkcji Scrum Mastera najważniejsza jest umiejętność organizowania, planowania oraz komunikatywność. Scrum Master powinien umieć łagodzić konflikty oraz dbać o to, by wszyscy pracownicy wykonywali swoje zadania w odpowiedni sposób. Każdy, kto czuje się przywódcą oraz dobrym organizatorem, w pracy Scrum Mastera odnajdzie się wręcz znakomicie.

Kurs Scrum Master – dlaczego warto?

Liczba korzyści wynikających z uczestnictwa w kursie Scrum Master w firmie Future Collars jest naprawdę ogromna. Przede wszystkim, kursanci mają pewną przyszłość zawodową. Branża IT nieustannie się rozwija, a zapotrzebowanie na pracowników cały czas rośnie. Co więcej, z roku na rok rośnie liczba firm, które realizują projekty IT właśnie z wykorzystaniem metodyki Scrum. Posiadanie wiedzy w tym zakresie będzie naszym atutem w oczach przyszłych pracodawców.

Niewątpliwą korzyścią wynikającą z pracy jako Scrum Master są także wyjątkowo wysokie zarobki. Osoby piastujące to stanowisko zarabiają średnio 10 000 złotych miesięcznie. Warto także wiedzieć o tym, że w kursie Scrum Master mogą wziąć udział wszyscy chętni – nawet ci, którzy w ogóle nie znają się na IT. W trakcie kursu można pozyskać wszystkie niezbędne kompetencje do pracy jako Scrum Master.

Kurs Scrum Master w firmie Future Collars odbywa się w 100% online, dlatego każdy z uczestników może czerpać wiedzę w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowym atutem tej formy uczenia się jest fakt, że wszystkie materiały – lekcje, zadania czy poradniki znajdują się w jednym miejscu. Wystarczy się zalogować, a cała wiedza będzie w zasięgu ręki.