Przejdź do treści

Program dla świadczących usługi – Comarch ERP Optima Serwis

  • przez

Firmy, które nie dostarczają klientom gotowych produktów, ale świadczą usługi w różnych zakresach, muszą poświęcić szczególnie dużo uwagi zapewnieniu jak najlepszej obsługi. Błędy mogą sporo kosztować, dlatego warto zainwestować w rozwiązania, które pomagają ich uniknąć i wspomogą odpowiednie planowanie pracy.

Inteligentne systemy zarządzania dla wielu dziedzin

W dobie komputeryzacji, optymalne zarządzanie firmą jest możliwe między innymi dzięki specjalnym systemom komputerowym. Programy to zarządzania procesami firmy i jej zasobami usprawniają pracę całego przedsiębiorstwa i zapewniają odpowiednie działanie bez chaosu informacyjnego. Możliwość systematyzowania pewnych danych w różnych modułach oprogramowania daje gwarancję, że nie dojdzie do żadnego błędu ludzkiego, a dane nie zaginą. Systemy ERP są dostosowane do potrzeb różnych rodzajów firm, małych i większych, prowadzących rozmaite działania usługowe. Odpowiednia obsługa klienta bez szwanku wymaga wielkiego zaangażowania, a dzięki narzędziom udostępnianym przez tę firmę – taka praca jest możliwa.

Program dla serwisantów

Comarch ERP Optima Serwis jest świetnym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Moduł ten jest rozwiązaniem stworzonym z myślą o firmach zajmujących się szeroko rozumianym serwisem. Stanowi świetne rozwiązanie dla wszelkich punktów zajmujących się serwisem, które chcą ułatwić swoją pracę i usystematyzować ją. Oprogramowanie pozwala w dużym stopniu ograniczyć ryzyko błędu ludzkiego podczas obsługi klienta. Dzięki możliwości rejestrowania zdarzeń powiązanych ze zleceniami serwisowymi oraz dokładnego planowania pracy serwisantów, do minimum spada ryzyko, że jakaś usługa nie zostanie wykonana lub zostanie wykonana w nieodpowiedni sposób. Dodatkowo, moduł ten daje możliwość rejestrowania wykonanych czynności, historii przeprowadzonych napraw, dodawać atrybuty do serwisowanych sprzętów, tworzyć wygodne formularze zleceń czy harmonogram zadań. Program pozwala na znaczne skrócenie pracy serwisu i zoptymalizowanie jej.