Przejdź do treści

Paczki świąteczne dla firm. Kosze na Boże Narodzenie są gustowne i pełne pyszności

  • przez

Wybór paczek świątecznych co roku przyprawia o ból głowy wielu przedsiębiorców. Można jednak temu zapobiec – wystarczy postawić na kosze upominkowe.

Gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w firmach rozpoczynają się gorączkowe przygotowania nie tylko do zamknięcia roku, ale również do spotkań świątecznych i zakupu podarunków dla pracowników. Dzisiaj większość przedsiębiorstw kupuje i wręcza paczki świąteczne, które mogą stanowić również miły dodatek do premii.

Jak wybrać najlepsze kosze bożonarodzeniowe dla zatrudnionych w firmie osób? Gdzie można je zamówić?

Kosze świąteczne – sprawdzony prezent na Boże Narodzenie

Dobry podarunek firmowy powinien cechować się przede wszystkim wszechstronnością, taktem oraz gustem. Gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, warto zdecydować się na upominki sprawdzone już od wielu lat – paczki świąteczne w formie koszów upominkowych.

Dzisiaj kosze świąteczne są zamawiane przez wiele firm, które przekazują je nie tylko swoim pracownikom, lecz także wielu innym osobom z otoczenia biznesowego, między innymi klientom czy kontrahentom, by budować z nimi dobre stosunki i jednocześnie swój pozytywny wizerunek.

Szeroka gama wariantów, w jakich występują kosze na Boże Narodzenie, powoduje, że można także dopasować je do budżetu dedykowanego na ten cel.

Gotowe kosze bożonarodzeniowe – luksusowy podarunek

Obecnie klienci biznesowi najczęściej decydują się na gotowe kosze, które można kupić jako paczki świąteczne dla firm przyszykowane do wręczenia. Zachwycają nie tylko swoim wyglądem – są bogate, z najwyższej jakości produktami i gustowną dekoracją. ale również przypadną do gustu każdemu smakoszowi.

Gotowe kosze bożonarodzeniowe zawierają wiele wyśmienitych produktów gourmet – są to słodycze, kawy i herbaty, wysokiej klasy alkohole, ale również świąteczne dekoracje, które idealnie wpisują się w magiczny klimat tej pory roku.

Całość zapakowana jest w urocze opakowania, na przykład w kaszerowane kartonowe pudełka  ze świątecznymi motywami, drewniane kuferki, metalowe puszki czy wiklinowe kosze.

Wyśmienite kosze bożonarodzeniowe – podarunek w dobrym stylu

Firma Nobilia, która już od lat zaopatruje polskie firmy w paczki świąteczne oraz  podarunki na inne okazje, ma w swoim asortymencie pełną gamę zestawów dedykowanych na Boże Narodzenie.

Jej zestaw Kosz z Mikołajem zawiera w sobie hiszpańskie wino Christmas Tales Tinto Dry, puszkę zimowej herbaty ze skórą pomarańczy i goździkami, ciasteczka zimowe, bio orzechy prażone w karmelu oraz owoce w czekoladzie. Całość umieszczona jest w drewnianym koszu z bożonarodzeniowymi dekoracjami.

Z kolei bogatszy Kufer Bardolino kryje w sobie białe wino San Gregorio La Muela Macabeo oraz czerwone wino Monte del Fra, lukrowane pierniczki, czekoladowe praliny, szkockie toffee, florentynki z białej czekolady i owocami, kule marcepanowe, bakaliowy nugat, orzechy prażone, herbatę korzenną Chai Tea, a ponadto parę ciepłych skarpetek zimowych i zestaw świątecznych papilotek do ciasteczek.

Pozostałe kosze bożonarodzeniowe od firmy Nobilia można sprawdzić na jej stronie internetowej.

Paczki świąteczne na Boże Narodzenie – zamówienie

Gotowe paczki świąteczne dla firm w postaci koszów świątecznych Nobilia – Prezenty ze smakiem można zakupić  telefonicznie kontaktując się z jednym z handlowców. Zamówienia można składać również za pośrednictwem Internetu, co pozwala na zakupienie szykownych podarunków jeszcze łatwiej.

Ceny są zróżnicowane i zależne od wybranego wariantu, dlatego też kosze na Boże Narodzenie firma może dopasować indywidualnie do asygnowanej na ten cel sumy.

Podsumowując, kosze bożonarodzeniowe to obecnie bardzo popularny pomysł na paczki świąteczne przeznaczone dla pracowników, a także dla innych osób, na przykład dla ważnych kontrahentów czy też klientów firmy. Dostępne są w wielu gustownych wariantach do wyboru, dlatego można dopasować je do pomysłu na paczki, a także do wyznaczonego budżetu. To prosty pomysł na prezent ze smakiem!