Przejdź do treści

Leasing 102% – atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców

Prowadząc działalność gospodarczą, samochód jest praktycznie koniecznością – bez względu na branżę, w której działamy. Istnieją gałęzie biznesu całkowicie opierające się na codziennym korzystaniu z auta (np. handel hurtowy), ale spotkać można również prace typowo stacjonarne, dla których firmowy środek transportu potrafi być nieocenionym wparciem (np. podczas spotkań z klientami).

Gdzie szukać korzystnych ofert?

Jeśli jesteśmy przedsiębiorcą, pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy podczas planowania zakupu firmowego samochodu jest leasing. Niniejsza forma finansowania prezentuje się niezmiennie atrakcyjnie na tle pozostałych rozwiązań skierowanych do klienta korporacyjnego. Ponadto leasing przyciąga mnogością dostępnych wariantów, które można idealnie dostosować do charakterystyki naszego biznesu. Jednym z ciekawszych jest opcja 102% oferowana m.in. przez Dacia Finansowanie – https://daciafinansowanie.pl/leasing-102-procent.

Leasing 102% – na czym polega?

Zastanawiasz się, czemu leasing 102% cieszy się nieustannie rosnącą popularnością wśród klientów firmowych? To proste, jego nieskomplikowane i przejrzyste zasady oraz atrakcyjne warunki sprawiają, że ciężko przejść obok niego obojętnie. W praktyce rozwiązanie to polega na tym, że miesięczne zobowiązania obliczane są względem wartości samochodu, która stanowi tytułowe 102% – zatem w przypadku pojazdu, którego rynkowa cena wynosi 40 000 zł podstawą do ustalenia rat będzie 40 800 zł.

Zalety oferty Dacia Finansowanie

Oferta Dacii Finansowanie jest dodatkowo niezwykle elastyczna, a więc przedsiębiorca może dopasować wiele szczegółów umowy (m.in. okres trwania leasingu czy wybór opcji wykupu) tak, aby spłata pieniężnych należności nie kolidowała z prawidłowym funkcjonowaniem firmy. Jeśli jesteś zainteresowany, którymś z modeli rumuńskiego producenta oraz prowadzisz swój własny biznes, to koniecznie sprawdź ofertę leasingu 102%. Gwarantujemy, że miło się zaskoczysz!