Przejdź do treści

Europe Distribution Group – poznaj dobrego hurtownika chemii z Europy Zachodniej

  • przez

Stoisz przed wyborem dostawcy chemii gospodarczej i kosmetyków od zachodnioeuropejskich producentów? Wybierz rozsądnie – od Twojego hurtownika może zależeć to, czy zyskasz nowych i stałych klientów. Poznaj Europe Distribution Group i przekonaj się, że hurtownik i dystrybutor może spełnić wszystkie nasze oczekiwania!

Wieloletnie doświadczenie

Dzięki wielu latom doświadczenia i dokładnej analizie rynku zarówno zachodniego, jak i polskiego, Europe Distribution Group stworzyło ofertę składającą się jedynie z najwyższej jakości produktów. Specjaliści pracujący w hurtowni znają środki, które szczególnie przypadły do gustu konsumentom z krajów Europy Zachodniej, a konfrontując je z oczekiwaniami i potrzebami klientów w Polsce, wybrali jedynie te produkty, które sprawdzą się najlepiej. Mamy zatem gwarancję tego, że zamówiony przez nas asortyment będzie naprawdę wartościowy. Możemy zaufać specjalistom i skorzystać z ich porad oraz sugestii.

Szeroka oferta EDG

Europe Distribution Group ma w swojej ofercie produkty z różnych kategorii, o różnych przeznaczeniach. Znajdziemy tam między innymi:

  • środki piorące (proszki do prania, płyny, żele, kapsułki, odplamiacze);
  • środki czystości (do mycia naczyń, podłóg, szyb, do wc i do mebli);
  • środki do zmywarek (tabletki, kapsułki, żele, sól, nabłyszczacze);
  • odświeżacze (w formie patyczków, w aerozolu, w żelu);
  • artykuły domowe (ścierki, papier toaletowy, druciaki);
  • produkty bio/eko;
  • środki do dezynfekcji (proszki i płyny do prania, środki czyszczące, mydła i żele, maseczki);
  • kosmetyki (mydła, żele pod prysznic, artykuły do kąpieli, szampony, antyperspiranty, perfumy, pasty do zębów, kosmetyki dla dzieci).

W jednym miejscu możemy zatem złożyć duże zamówienie i uzupełnić sklepowe półki różnymi produktami.

Szybkie zamówienia i transport

Ogromnym ułatwieniem ze strony EDG jest także sposób, w jaki możemy składać zamówienia. Służy do tego strona internetowa, dzięki której szybko i łatwo zakupimy produkty do naszego sklepu. Sprawdzimy nowości, a także bliżej poznamy producentów i poszczególne marki.

Co więcej, nie musimy się martwić o transport. EDG zajmie się dostawą, więc produkty mogą być dostarczone pod same drzwi naszego sklepu.

Dlaczego to tak ważne? W dużym stopniu zmniejsza ponoszone przez nas koszty. Nie potrzebujemy dysponować własnym autem do transportu ani nawet magazynem. Nie ma także potrzeby dojazdów do stacjonarnej hurtowni, co znacznie wydłuża czas uzupełniania asortymentu.

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z EDG?

Aby przyciągnąć do siebie wielu nowych klientów, którzy będą do nas wracać, wybierzmy produkty, do których nie mają dostępu w innych miejscach. Dzięki EDG sprowadzimy do swojego sklepu środki czystości i kosmetyki o skuteczniejszych składach niż w tych, które znajdziemy w supermarketach czy drogeriach sieciowych. Produkty zakupione wprost od producenta, z przeznaczeniem na rynek zachodni, są wydajniejsze i działają znacznie lepiej od odpowiedników do sprzedaży w innych krajach. Uzupełniając swój asortyment o środki sprowadzane z Europy Zachodniej, możemy pochwalić się najbardziej wartościowymi produktami. Nasi klienci będą mogli kupić u nas swoich ulubieńców do pielęgnacji czy do sprzątania, a także spróbować tych artykułów, do których wcześniej nie mieli dostępu.