Przejdź do treści

Co można wyprodukować z drutu?

  • przez

SHELMO Sp. z o.o. – producent półek drucianych, elementów z drutu. Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy co pozwala nam na szybką realizację każdego zlecenia. Cały proces produkcji realizujemy w naszych halach: od prostowania i gięcia drutów przez zgrzewanie, aż do malowania proszkowego lub fluidyzacyjnego.

Elementy do urządzeń chłodniczych oraz mroźniczych

Półki druciane, kosze lub przegrody idealnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju urządzeniach chłodniczych. Nie bez powodu, ponieważ do względnie małej ceny są bardzo wytrzymałe i trwałe. Kolejnym elementem jest przegroda druciana, którą możemy podzielić przestrzeń na półce, lub w koszu drucianym według uznania. Bardzo dobrze sprawdzają się tutaj plastyfikowane wyroby z drutu, które dzięki swojej grubej i elastycznej powłoce są odporne na uderzenia.

Produkty do zastosowania w meblach lub zabudowach na wymiar

Bardzo dobrym przykładem wykorzystania półki drucianej jest zamontowanie jej w szafach, komodach czy szafkach na buty. Aktualnie jest to wykorzystywane wśród producentów mebli. Wyroby druciane mogą być wykonane z drutu o różnej średnicy, dlatego też odnajdą zastosowanie w różnych rodzajach mebli. Elementy malowane proszkowo bądź fluidyzacyjnie dobrze sprawdzą się również w meblach kuchennych czy garderobach.

Artykuły do wyposażenia sklepów: spożywczych, odzieżowych, przemysłowych, budowlanych i wiele wiele innych

Wyposażenie sklepu, zarówno spożywczego, jak i wszystkich innych, powinno być odpowiedniej jakości,cechować się wysoką trwałością i być odpowiednie do przechowywanego asortymentu. W zależności od gabarytów i wagi produktów półki druciane zamontowane w regałach powinny mieć odpowiednią nośność. Jeśli chodzi o wyposażenie sklepów odzieżowych, tutaj dobrą alternatywą do standardowo stosowanych regałów są kraty ekspozycyjne i zawieszki sklepowe. Cechują się funkcjonalnością i łatwością zmiany ekspozycji za ich pomocą. Pamiętajmy, że elementy wyposażenia sklepów muszą w jak największym stopniu usprawnić  proces ekspozycji produktów oraz polepszyć wygląd całego sklepu. Zachowując przy tym wszystkie estetyczne przesłanki.

Zapraszamy do obejrzenia Naszej strony o elementach z drutu.

Znajdą tam Państwo więcej informacji o produktach, ich rodzajach, możliwych wariantach i zastosowaniu, a także możliwościach kontaktu z Nami.

Artykuł powstał we współpracy z ekspertami z firmy Shelmo.